ONE PARK CENTRAL by IMAN DEVELOPERS

170 000€

Veronika Plichtová

Realitní makléřka

 • Rok dokončenia

  2024

 • Developer

  IMAN

 • Počet bytov

  482

 • Počet budov

  1

 • Ceny od

  170 000€

 • Dispozícia

Predstavujeme One Park Central, dvanásty rezidenčný majstrovský kúsok od Iman Developers a úvodný projekt roku 2024. Stanovujúc nový štandard luxusu, One Park Central je strategicky umiestnený v prosperujúcej štvrti Jumeirah Village Circle (JVC). Tento majestátny výškový objekt s viacerými využitiami, ktorý sa rozprestiera na 23 poschodiach a elegantne vyhliada na Central Park, v sebe ukrýva sofistikovanosť, inováciu a mestský pôvab. Bezproblémovo zapadajúc do svojho okolia, tento výnimočný architektonický zázrak ponúka harmonickú fúziu luxusu a pohodlia.

Nová éra mestského bývania: One Park Central zosobňuje fúziu najmodernejšieho dizajnu a bohatstva. Každý apartmán odráža sofistikovanosť, pričom bez námahy spája luxus s elegantnou inováciou. One Park Central je viac ako len bývanie, je majákom moderného luxusného života. S možnosťami od štúdií po jedno- a dvojizbové apartmány, dvojpodlažné dvojizbové apartmány a troj- a štvorizbové penthousy, táto 23-poschodová výšková budova ponúka širokú škálu luxusných bývacích možností. S 482 rezidenčnými jednotkami, 38 komerčnými priestormi a 6 maloobchodnými predajňami, jej súčasný dizajn uspokojí rôzne životné štýly a stanovuje ho ako popredné miesto pre rafinované bývanie.

Atrakcia medzi atrakciami: Centrálne umiestnený v rušnom srdci Jumeirah Village Circle (JVC), One Park Central od Iman zosobňuje moderné luxusné bývanie s plynulou prepojenosťou. V blízkosti prestížnych pamiatok ako sú Dubai Miracle Garden, Dubai Butterfly Garden, Mall of Emirates, Palm Jumeirah, letisko Dubaj (DXB), Burj Khalifa, komunita Safa a Senior Schools, Kings College Hospital London, Mediclinic Parkview Hospital, Expo City Dubaj a Dubai Hills Mall, obyvatelia budú tešiť na bezkonkurenčnú pohodlnosť. Táto významná adresa ponúka sofistikovaný životný štýl a poskytuje bezproblémový prístup k renomovaným atrakciám, popredným nákupným destináciám a nevyhnutným zariadeniam, všetko na dosah pre náročných obyvateľov One Park Central.

Objavte 60+ prémiových vybavení: One Park Central redefinuje luxusné bývanie s viac ako 60 prémiovými zariadeniami na ploche 5 574 m², zameranými na obohatenie životného štýlu obyvateľov. Od multifunkčnej haly, posilňovne, interaktívneho fitness štúdia, cez 35m nekonečný bazén, vonkajšiu jógovú plochu a basketbalové ihrisko, každé vybavenie je navrhnuté pre optimálne wellness a rekreáciu. Obyvatelia môžu tiež využívať zariadenia ako padelový tenisový kurt, skatepark a bežeckú dráhu, ktoré uspokoja rozmanité záujmy. Projekt ponúka úchvatné výhľady na mestskú panorámu, zatiaľ čo vonkajšie grilovacie oblasti sú ideálne pre spoločenské stretnutia. S vybavením ako je toto, One Park Central sľubuje luxus a pohodlie pre všetkých.

Let's chat on WhastApp

Monika Kizilyaprak

Monika Kizilyaprak

Whatsapp
Daniela Gažová

Daniela Gažová

Whatsapp
Tím Simona

Tím Simona

Whatsapp

Kontaktujte nás

Radi vám pomôžeme.

Opýtajte sa nás na čokoľvek pomocou krátkeho formulára a my Vás budeme čoskoro kontaktovať.

Kliknutím na tlačidlo Odoslať súhlasíte s obchodnými podmienkami

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.