10 OXFORD by IMAN DEVELOPERS

170 000 €

Monika Kizilyaprak

 • Rok dokončenia

  2023

 • Developer

  IMAN

 • Počet bytov

 • Počet budov

 • Ceny od

  170 000 €

 • Dispozícia

Iman Developers s hrdosťou predstavuje 10 Oxford, významný míľnik predstavujúci našu desiatu inovatívnu iniciatívu. Nachádzajúci sa v srdci Dubaja, tento významný projekt má ambíciu predefinovať pojem luxusného bývania. Umiestnený v pulzujúcej štvrti Jumeirah Village Circle (JVC), 10 Oxford ponúka jedinečnú fúziu súčasného bývania a biophilického dizajnu, vytvárajúc výnimočné životné prostredie.

Dôkaz excelencie Iman Developers: 10 Oxford nie je len ďalší rezidenčný projekt; je to svedectvo o neochvejnom záväzku Iman Developers vytvárať mimoriadne zážitky z bývania. Naša filozofia biophilického dizajnu inšpirovaného zenom je plynulo zapracovaná do každého aspektu tohto vývoja, čím vzniká harmonické a udržateľné životné prostredie.

Premyslene navrhnuté obytné priestory: S celkovým počtom 434 precízne navrhnutých obytných jednotiek ponúka 10 Oxford širokú škálu obytných priestorov, ktoré vyhovujú rôznym preferenciám. Na výber máte z garzónok, jednoizbových a dvojizbových apartmánov s rozlohou od 46 do 186 metrov štvorcových.

Bohaté vybavenie pre obohatený životný štýl: 10 Oxford ponúka obyvateľom bohaté vybavenie na zlepšenie kvality ich života. Užite si fitness centrum, plavecký bazén, klubovňu, infinity bazén, grilovaciu zónu a osviežujúcu joggingovú dráhu. Avšak skutočným klenotom 10 Oxfordu je rozľahlá vodná plocha s rozlohou 1 858 metrov štvorcových, ktorá obyvateľom ponúka výnimočnú oázu priamo pred dverami. Každé vybavenie bolo meticulózne navrhnuté tak, aby zahŕňalo biophilické prvky, čím sa zaisťuje neprerušené spojenie s prírodou.

Pozvanie do mimoriadneho bývania: Objavte dokonalú kombináciu luxusu, prírody a inovácie v 10 Oxford. Kontaktujte nás ešte dnes, aby ste sa dozvedeli viac a zabezpečili si svoje miesto v tejto pozoruhodnej komunite. Váš vysnívaný domov na vás čaká v Iman Developers, kde sa stretáva luxus a inovácia, aby vytvorili životný štýl, aký nenájdete nikde inde.

Let's chat on WhastApp

Monika Kizilyaprak

Monika Kizilyaprak

Whatsapp
Daniela Gažová

Daniela Gažová

Whatsapp
Tím Simona

Tím Simona

Whatsapp

Kontaktujte nás

Radi vám pomôžeme.

Opýtajte sa nás na čokoľvek pomocou krátkeho formulára a my Vás budeme čoskoro kontaktovať.

Kliknutím na tlačidlo Odoslať súhlasíte s obchodnými podmienkami

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.